SİPARİŞ VE TESLİMAT ŞARTLARI 

 

1. KARGOM HANGİ ŞİRKET İLE GÖNDERİLECEK?

funfunbabydesign.com kargo işlemlerini, Sürat Kargo ile sürdürmektedir. Siparişlerinize ait kargolar kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. Belirttiğiniz adreste bulunmamanız durumunda Kargo, en yakın şubesinden alabileceğinize dair özel bir not bırakmaktadır. 3 gün içerisinde şubeden teslim alınmayan ürünler geri iade olarak tarafımıza tekrar ulaştırılmaktadır.

 

2. SİPARİŞİM NE ZAMAN BANA ULAŞIR?

funfunbabydesign.com'da hafta içi saat 16:00'dan önce ödeme onayı verilen siparişler aynı gün, 16.00’dan sonra onaylanan siparişler ise ertesi işgünü kargoya verilir. *Cuma günü saat 16:00'dan sonra onay verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınarak kargoya teslim edilir. Pandemi döneminde kargo şubelerinin yoğunluğuna bağlı olarak kargoların teslim süreleri farklılık gösterebilir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünlere dair bir teyit e-maili tarafınıza gönderilecektir. Kargoda meydana gelebilecek gecikmelerden funfunbabydesign.com sorumlu değildir.