Bright Star Pijama Takımı (10157-011)

Marka : Organickid
İndirim Oranı : %18 İndirim

Bright Star Pijama Takımı

Bright Star Pijama Takımı


"Erkek" bebekleriniz için yumuşak renkler kullanılarak üretilen "Bright Star Pijama Takımı" bebeğinizin rahat bir uyku uyuması için organik pamuk kullanılarak tasarlanmış bebek giyim ürünlerimizdendir. 

"Bright Star Pijama Takımı" ve diğer bebek kıyafetleri, Topkapı İplik tarafından Fair Trade, GOTS ve OEKO-TEX sertifikalı organik kumaş Türkiye’de üretilmektedir. Ürünle birlikte gelen sertifika numaraları ile bebek giyim üretiminin her aşamasının kontrol altında olduğunu ilgili kuruluşlardan teyit edebilirsiniz. Bebek giyim ürünlerimizde bulunan çıt çıt ya da metal parçalar "nikel” içermeyen YKK ürünleri kullanılarak üretilmektedir.

Funfunbabydesign.com'da yer alan bebek kıyafetleri, tıpkı "Bright Star Pijama Takımı" ürünü gibi tamamı doğal ve çevreye zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Çevreniz, geleceğiniz ve bebeğiniz için siz de organik tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz.

Ürünle ilgili sorularınızı bize iletişim sayfasından mail atarak ya da telefon numaralarımızdan arayarak iletebilirsiniz. Ödeme ve kargo aşamasında yaşanan tüm sorunlarınız, iptal-iade-değişiklik taleplerinizi ilettiğiniz andan itibaren en hızlı şekilde çözüm üretmek için hazırız.

%100 organik pamuk İnterlok. Maksimum 30°C sıcaklıkta yıkayınız.

 

 
 
Benzer Ürünler