Organik Fancy Tshirt
Organik Fancy Tshirt

Organik Fancy Tshirt (10382-002)

Marka : Organickid
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺45,00(KDV Dahil)

Organik Fancy Uzun Kollu Tshirt

%100 organik pamuk İnterlok.

 

Maksimum 30°C sıcaklıkta yıkayınız.
"Kız" bebekleriniz ve çocuklarınız için canlı renkler  kullanılarak üretilen "Organik Fancy Tshirt" bebeğinizin ve çocuğunuzun terlememesi için rahat bir model olarak tasarlanmıştır.
"Organik Fancy Tshirt", Topkapı İplik tarafından Fair Trade, GOTS ve OEKO-TEX sertifikalı iplik, pamuk ve kumaşlardan Türkiye’de üretilmektedir. Ürünle birlikte gelen sertifika numaraları ile üretimin her aşamasının kontrol altında olduğunu ilgili kuruluşlardan teyit edebilirsiniz. Ürünlerde bulunan çıt çıt ya da metal parçalar "nikel” içermeyen YKK ürünleri kullanılarak üretilmektedir.
FunFun Baby Design'da yer alan ürünler tıpkı "Organik Fancy Tshirt" ürünü gibi tamamı doğal ve çevreye zarar vermeyen ham maddeler kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Çevreniz, geleceğiniz ve bebeğiniz için siz de organik tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz.
Ürünle ilgili sorularınızı bize iletişim sayfasından mail atarak ya da telefon numaralarımızdan arayarak iletebilirsiniz. Ödeme ve kargo aşamasında yaşanan tüm sorunlarınız, iptal-iade-değişiklik taleplerinizi ilettiğiniz andan itibaren en hızlı şekilde çözüm üretmek için hazırız.
Benzer Ürünler