İADE VE GARANTİ

 

 

  • Kabul etmeniz durumunda iade edilen ürün bedeli karşılığında 1 yıl kullanım süreli FunFun Baby Design alışveriş çeki alabilir ya da ürünün değişimini talep edebilirsiniz.
  • Ürünü orijinal faturası ile birlikte getirmelisiniz.
  • Faturasız getirilen iadeler kabul edilememektedir.
  • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur.
  • Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen ürün iadeleri yapılamamaktadır.

 

 

1. SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ İADE EDEBİLİR MİYİM?
funfunbabydesign.com‘dan almış olduğunuz ürünü, sadece sitemizden kaynaklanan; yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk gönderimleri gibi sebepler dahilinde, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden, ürünün size teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde bizimle temasa geçerek iade edebilirsiniz. İade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi [email protected] adresine e-mail yoluyla bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri Hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.

 

2. KARGOM HANGİ ŞİRKET İLE GÖNDERİLECEK?
funfunbabydesign.com kargo işlemlerini Sürat Kargo ile sürdürmektedir. Siparişlerinize ait kargolar Sürat Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. Belirttiğiniz adreste bulunmamanız durumunda Sürat Kargo, en yakın şubesinden alabileceğinize dair özel bir not bırakmaktadır. 3 gün içerisinde şubeden teslim alınmayan ürünler geri iade olarak tarafımıza tekrar ulaştırılmaktadır.

 

3. SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ İADE ETTİM, HEDİYE ÇEKLERİM İADE OLUR MU?
İptal edilen siparişlerinizde kullanmış olduğunuz hediye kuponlarınız siparişinizin iptalinin onaylanmasının ardından hesabınıza tekrar yüklenecektir.

 

4. İADE İŞLEMİNDEN NE KADAR ZAMAN SONRA GERİ ÖDEME HESABIMA YANSIYOR?
Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. İade ürün bedeli, ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iade tutarının kredi kartınıza yansıması, iadeden sonra 10 iş günü sürebilir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

5. ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPIYOR MUSUNUZ?
Değişim ve iade yapılmaktadır. Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

 

6. SİPARİŞİMİ İPTAL ETMEK İSTİYORUM?
“Siparişlerim” bölümünde siparişinizin durumu “Kargoya Verildi” olarak görünmüyorsa  [email protected] adresine iptal talebinizi yazabilirsiniz. Sipariş iptal onayı tarafınıza e-mail yoluyla gönderilecektir. Siparişiniz kargo aşamasındaysa iade işlemlerini yapmanız gerekmektedir. İptal edilen siparişlerinizde kullanmış olduğunuz hediye kuponlarınız siparişinizin iptalinin onaylanmasının ardından hesabınıza tekrar yüklenecektir.